MÖBLER / Byråar, sekretärer / Hallbyrå 9614063
*
nr 961 4063
Hallbyrå
60-tal, Teak, längd: 82 cm, djup: 32 cm, höjd: 57 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 maj 2015
kl 19:54:34
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
6/5 20:46:36
1
150 kr
6/5 21:17:58
2
150 kr
6/5 21:17:58
1
150 kr (Budbetjänt)
9/5 22:30:58
3
400 kr
10/5 22:19:29
4
300 kr
10/5 22:19:29
3
350 kr (Budbetjänt)
10/5 22:20:05
4
400 kr
10/5 22:20:05
3
400 kr (Budbetjänt)
10/5 22:21:13
4
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Tema
11 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: byrå byråar hallbyrå hallmöbel hallmöbler teak teakmöbler trä
-
9270 Byrå
1800-tal, mahogny. Bredd: 77 cm, djup: 45 cm, höjd..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 18:30
-
9277 Byrå
omkring 1900. Bredd: 108 cm, djup: 53 cm, höjd: 94 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 18:15
-
9178 Byrå
rokokostil, Stenskiva, intarsia. Bredd: 88 cm, dju..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 19:40
-
9127 Byrå
rokokostil, Stenskiva. Bredd: 90 cm, djup: 50 cm, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 19:07
-
9181 Skänk
nutida, bemålad. Bredd: 93 cm, djup: 40 cm, höjd: ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 18:45
-
8296 Tallboy
Nyrenässans, vitmålad, 6 lådor. Bredd: 90 cm, djup..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 19:51
*
Hallbyrå
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 961 4063
Hallbyrå
60-tal, Teak, längd: 82 cm, djup: 32 cm, höjd: 57 cm
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 450 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 maj 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
6/5 20:46:36 | 1 | 150 kr |
6/5 21:17:58 | 2 | 150 kr |
6/5 21:17:58 | 1 | 150 kr (Budbetjänt) |
9/5 22:30:58 | 3 | 400 kr |
10/5 22:19:29 | 4 | 300 kr |
10/5 22:19:29 | 3 | 350 kr (Budbetjänt) |
10/5 22:20:05 | 4 | 400 kr |
10/5 22:20:05 | 3 | 400 kr (Budbetjänt) |
10/5 22:21:13 | 4 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Tema
11 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: byrå byråar hallbyrå hallmöbel hallmöbler teak teakmöbler trä
-
9270 Byrå
1800-tal, mahogny. Bredd: 77 cm, djup: 45 cm, höjd..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 18:30 -
9277 Byrå
omkring 1900. Bredd: 108 cm, djup: 53 cm, höjd: 94 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 18:15 -
9178 Byrå
rokokostil, Stenskiva, intarsia. Bredd: 88 cm, dju..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 19:40
-
9127 Byrå
rokokostil, Stenskiva. Bredd: 90 cm, djup: 50 cm, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 19:07 -
9181 Skänk
nutida, bemålad. Bredd: 93 cm, djup: 40 cm, höjd: ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 18:45 -
8296 Tallboy
Nyrenässans, vitmålad, 6 lådor. Bredd: 90 cm, djup..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 19:51